-2°

Срібні обручки – сучасна «реінкарнація» срібла

Довгий час прикраси зі срібла вважалися вибором або людей які фінансово не можуть придбати золоті коштовності, або покупкою тих, кого приваблює нестандартність чи своєрідна оригінальність.

Сучасні колекції ювелірних мануфактур вражають величезним асортиментом і бренди пропонують такі рішення, від яких неможливо відвести очей. Так срібні обручки https://zlato.ua/ru/f-silver_925-wedding_design-rings/ захоплюють не тільки своєю якістю, але і неповторними дизайнерськими концепціями та вишуканістю декору. Не дивно, і продавці Злато це підтверджують, що все частіше покупці обирають саме обручки із срібних колекцій.

Холодний блиск чи тепла позолота?

Для того щоб задовольнити попит на срібні обручки, майстри ювеліри пропонують безліч варіацій. І в першу чергу це стосується виду покриття, яке використовується при виготовленні прикрас. Срібло саме по собі дуже податливий і слухняних металі і в руках професійних ювелірів перетворюється у справжні химерні речі, від краси яких затамовує подих. Але для створення різних візуальних ефектів майстри використовують:

  1. Родій;
  2. Позолоту;
  3. Чорніння.

Кожна варіація має свої особливості. Так позолота додає виробу шику і додаткового теплого сяйва. Якщо ще використовуються коштовні каміння для декоративного оформлення, то така обручка позиціонується як преміальна і має справді розкішний вигляд.

Якщо вам до смаку динамічність, холодний блиск і сучасність – то краще обрати срібні обручки з родієвим покриттям. Таке саме покриття використовується і при роботі з золотом і теж надає металу холодного білого кольору і робить його навіть схожим на платину. Також родій підвищує зносостійкість срібла і робить його на 100% безпечним для покупців, у яких шкіра схильна до подразнень і алергій. За цю здатність робити метал гіпоалергенним родій давно користується популярністю, до речі, він навіть дорожчий за золото, тому і вироби з таким покриттям відносяться до класу преміальних.

І нарешті техніка чорніння, яка здатна перетворити ваші срібні обручки на антикваріат або на прикрасу з древніх епох. На якому варіанті зупинити свій вибір кожен покупець вирішує сам. Але якщо мова про обручки, тай ще й весільні, то варто враховувати смакові уподобання і нареченої і нареченого.

 На щастя саме величезний асортимент запропонованих моделей які відрізняються в тому числі по:

  • Формі;
  • Декорам;
  • Розмірам;
  • Дизайну;
  • Ціні, здатний задовольнити навіть самих вибагливих покупців.

Оскільки вибір справді вражає різноманіттям, перед тим як обрати срібні обручки консультанти Zlato рекомендують оцінити колекції за допомогою фото. Також варто ознайомитися з описами моделей. Це допоможе зрозуміти в якій стилістиці виконані вироби, які матеріали використані. До речі, саме матеріали, які використовуються, вага виробу, складність декору та дизайну, преміальність серії та самої мануфактури – все це впливає на вартість. Але ціни демократичні, тому підібрати срібні обручки до смаку і по кишені не проблема.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp