США посилить санції проти РФ за захоплення українських моряків ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
19-07-2019  12:00
США посилить санції проти РФ за захоплення українських моряків

Співголови українського конгресового кокусу (група дружби з Україною в Конгресі) внесли у Конгрес США законопроєкт, який посилює санкції проти Російської Федерації за захоплення в полон 24 українських моряків. 

Про це на своїй сторінці повідомила ініціаторка проєкту конгресвумен Марсі Каптур

“Конгрес Сполучених Штатів продовжує рішуче засуджувати небезпечний морський напад Росії на ВМС України та незаконне затримання 24 українських моряків”, – йдеться у спільній заяві співголів українського кокусу.

У заяві йдеться про те, що міжнародна спільнота не повинна ігнорувати посилення агресії Росії у Європі та в світі. США та інші країни повинні змусити РФ дорого платити за свої вторгнення до того часу, поки кожен український військовополонений не повернеться додому. 

Також у повідомленні наголошується на тому, що захоплення моряків є зловмисним кроком Росії для підриву демократії, прогресу та правопорядку в Україні.

Співголови цим законопроєктом прагнуть нагадати українським морякам та їх рідним, що американці пам’ятають про їх героїзм у боротьбі за захист цілісності своєї держави. 

“Ми просимо наших колег з Палати представників підтримати цю двопартійну ініціативу, а Росію – негайно звільнити українських моряків” – закликають співавтори законопроєкту.[Heateor-SC]

Поділитися:4C°
6м/с