Стало відомо, до яких громадських об'єднань мають відношення депутати Рівнеради | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
07-03-2018  17:06
Стало відомо, до яких громадських об’єднань мають відношення депутати Рівнеради

Громадянська мережа ОПОРА продовжує аналізувати депутатський корпус Рівненської міської ради VII скликання. Цього разу, ОПОРА проаналізувала електронні декларації депутатів Рівнеради, поданих у 2016 році, на предмет їхньої участі та інтересів у роботі громадських формувань.

Так, 28 із 42 депутатів Рівнеради зазначили в деклараціях своє відношення хоча б до однієї  форми приватного бізнесу – від отримання прибутку від роботи у форматі фізичної особи-підприємця до володіння певними частками власності компаній. 17 депутатів задекларували відношення до громадських організацій (громадських об’єднань, благодійних організацій), де вони є засновниками, або ж їх членами.

Тематика діяльності таких громадських об’єднань різна і, в основному, корелюється з професійною діяльністю депутатів та їхньою роботою у відповідній депутатській комісії Рівненської міської ради.

Так, голова постійної комісії  з архітектури, будівництва та землевпорядкування Людмила Туровська очолює Організацію роботодавців Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців «Федерація роботодавців у сфері оцінки та землеустрою України». Також депутатка є членом Громадської організації «Всеукраїнська об’єднання «Українське товариство оцінювачів» та громадських об’єднань: Всеукраїнське об’єднання організацій роботодавців й «Ліга оцінювачів земель». Її членство у цих організаціях пов’язана також з основною діяльністю (Туровська є власницею чотирьох приватних підприємств, основною діяльністю яких є сфера інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах, а також  агенства нерухомості).  Колега по комісії Маріян Года є одним із засновників громадської організації «Земляцтво тернопільчан в місті Рівне».

Голова постійної комісії з питань захисту прав людини, законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, Регламенту, депутатської діяльності та етики Олександр Чубай, який нині є приватним нотаріусом Рівненського міського нотаріального округу, є членом Нотаріальної палати України та керівником Рівненської обласної громадської організації «Юридичний дім твій захист». Крім цього, подружжя Олександр та Тетяна Чубай є засновниками громадської організації «Змінюй життя».

Микола Бляшин, директор власного адвокатського бюро «Миколи Бляшина» є членом Недержавної некомерційної професійної організації «Національна асоціація адвокатів України».

Олександр Курсик, який є власником інформаційно-розважального сайту Charivne.info одночасно є засновником громадської організації «ЧаРівне».

Голова інформаційно-аналітичного центру «Info-Light» Назарій Поліщук є керівником громадської організації «Центр економіко-правової підтримки».

Cеред інших громадських організацій є об’єднання місцевого спрямування: громадська організація «Басівкутська громада» (Микола Бляшин), громадська організація «Територіальна громада Басів Кут» (Анатолій Чугуєвець) та громадська організація «Рівняни» (Роман Яворський). Є й організації, що спрямовані на місцевий розвиток: : громадська організація «Фонд розвитку громадянського суспільства» (Сергій Паладійчук) та громадська організація «Центр сприяння розвитку міст і регіонів» (Роман Петролюк).  Ще двоє депутатів – «свободівців» є засновниками громадської організації «Місто мого серця (Олег Дзецько та Олег Карпяк).

Депутат Рівненської міської ради Постійна комісія Громадська організація чи об’єднання
Бляшин Микола Постійна комісія з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю Обслуговуючий кооператив «Садове товариство «Зелена гора»
ГО «Басівкутська громада»
Недержавна некомерційна професійна організація «Національна асоціація адвокатів України»
Года Маріян Постійна комісія з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування ГО «Земляцтво тернопільчан в м. Рівне»
Дзецько Олег Постійна комісія з питань міського господарства ГО «Місто мого серця»
Карпяк Олег Постійна комісія з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю ГО «Місто мого серця»
Ковалець Ігор Постійна комісія з питань економічного розвитку, промисловості, інвестицій, підтримки підприємництва та регуляторної політики ГО «Рівненська обласна федерація велоспорту»
Кудрін Володимир Постійна комісія з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю ГО «Українська правозахисна група»
Кульчинська Галина Постійна комісія з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю ГО «Рівненський прес-клуб»
Курсик Олександр Постійна комісія з питань захисту прав людини, законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, Регламенту, депутатської діяльності та етики ГО «Сімейний клуб – «Пузата мама»
БО «Благодійний фонд «З миром в серці»
ГО «ЧаРівне»
Лащук Анатолій Постійна комісія з питань транспорту, зв’язку та екології ГО «Громадянський поступ»
ГО «Автомайдан Рівне»
Мітін Юрій Постійна комісія з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування Рівненська обласна громадська організація «Все до ладу»
Рівненська міська організація роботодавців «Спілка роботодавців»
Нестерук Олександр Постійна комісія з питань транспорту, зв’язку та екології ГО «Фізкультурно-спортивний клуб «Авангард 2010»
Паладійчук Сергій ГО «Фонд розвитку громадянського суспільства»
Петролюк Роман Постійна комісія з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування ГО «Центр сприянння розвитку міст і регіонів»
Поліщук Назарій Постійна комісія з питань міського господарства ГО «Центр економіко-правової підтримки»
Попик Володимир Постійна комісія з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування Міська молодіжна громадська організація «Рівненський клуб інтелектуальної творчості»
ГО «Ліга українських клубів інтелектуальних ігор»
Стасюк Роман Постійна комісія з питань міського господарства ГО «Наша мета»
Благодійна організація «Благодійний фонд «Наша мета»
Стельмащук Святослав Постійна комісія з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування ГО «Всеукраїнський союз ветеранів АТО»
Туровська Людмила Постійна комісія з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування Організація роботодавців Всеукраїнське об’єднання організацій роботодавців «Федерація роботодавців у сфері оцінки та землеустрою України»
Рівненська обласна організація роботодавців у сфері землеустрою
Рівненська обласна організація роботодавців у сфері професійної оцінки
ГО «Всеукраїнське об’єднання «Українське товариство оцінювачів»,
ВГО «Ліга оцінювачів земель»,
ГО «Всеукраїнське об’єднання організацій роботодавців»;
Чубай Олександр Постійна комісія з питань захисту прав людини, законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, Регламенту, депутатської діяльності та етики Рівненська обласна громадська організація «Юридичний дім твій захист»
ГО «Змінюй життя»
ГО «Центр європейської освіти»
ГО «Денниця»
ГО «Нотаріальна палата України (НПУ)»
Чубай Тетяна Постійна комісія з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства та соціального захисту населення ГО «Змінюй життя»
Чугуєвець Анатолій Постійна комісія з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування ГО «Територіальна громада Басів Кут»
Яворський Роман Постійна комісія з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю ГО «Рівняни»

Повну інформацію про приватні інтереси депутатів Рівненської міської ради можна знайти ТУТ.

 Матеріал підготовлено для оприлюднення виданням ІзбірКом в рамках Антикорупційної складової громадської кампанії «Атестація депутатів місцевих рад» за партнерства YouControl

Громадська кампанія з «Атестації депутатів місцевих рад» започаткована Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» та реалізується в партнерстві з громадськими організаціями з інших областей України. Антикорупційний компонент Атестації депутатів місцевих рад реалізується в рамках проекту ООО ВГО «Комітет виборців України» «Доброчесні місцеві депутати» за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні та Міністерства закордонних справ Данії. За реалізацію ініціативи в Рівненській  області відповідає Рівненська обласна організація Всеукраїнської громадської організації «Громадянська мережа «ОПОРА»

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
16C°
6м/с