Стало відомо, як у Гощі будуть витрачати 463 тис. грн від Українського культурного фонду | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
28-09-2018  12:49
Стало відомо, як у Гощі будуть витрачати 463 тис. грн від Українського культурного фонду

28 вересня у м. Рівне в інформаційно-освітньому просторі «INFOHUB» відбулася прес-конференція із приводу початку реалізації проекту Гощанської селищної ради, який підтримав Український культурний фонд.

463 тис. грн отримає Гощанська селищна рада від Українського культурного фонду на реалізацію проекту «Використання культурного потенціалу Гощанської громади шляхом впровадження сучасних інформаційних технологій задля економічного розвитку Гощі».

В рамках проекту відцифрують культурні об’єкти та цінності Гощі, розроблять веб-ресурс (веб-сайт та мобільні додатки), які висвітлюватимуть культурні ресурси громади. Також проведуть промо-кампанію проекту. Для цього організовуватимуть театралізовані квести, поширюватимуть друковані матеріали, відеоролики в мережі «Інтернет» та сувенірну продукцію. Буде створена зручна інфраструктура для туристів, які приїздитимуть в Гощу.

“Зараз актуальні розвиткові проекти, – розповідає автор проекту, керівник відділу стратегічного розвитку Гощанської селищної ради Євгеній Сульжук. –  Ми розуміємо тенденції сучасності, потребу громади бути у віртуальному світі. Без залучення та використання інформаційних технологій неможливо популяризувати будь-яку локацію, у тому числі місто чи село.”

Гощанський селищний голова Микола Панчук розповів про досвід органу місцевого самоврядування в залученні позабюджетних коштів для розвитку малих територій. З його слів проектні менеджери – це люди, які мають працювати в кожній сільській чи міській раді.

“Не бійтеся ухвалювати нетипові рішення, – сказав Гощанський селищний голова Микола Панчук. – Так як ми зробили у 2016 році, впровадивши у структуру селищної ради відділу стратегічного розвитку.”

Мета: InfoHub


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
-2C°
5м/с