19°

Стали відомі подробиці георадарних досліджень у Рівному, які проводили 1 вересня швейцарським обладнанням

За словами начальника управління культури Рівного Тараса Максименка, згідно з георадарних досліджень у місті,  які проводили 1 вересня швейцарським обладнанням під головуванням начальника відділу геоінформаційних технологій та сканування фірми System Solutions, було виявлено:
– локація на місці розташування замку (палацу) поблизу Авангарда біля колишніх вбиралень – підземна споруда або її залишки орієнтовною площею 40 м кв. на глибині 2,5 метри під землею.
– локація біля ЦНТі – орієнтовно бетонна “пляма” площею до 30 метрів квадратних на глибині 80 сантиметрів. Саме на цьому місці під час буріння геологічних свердловин у минулому році було побито “стакан” та зламано “зуби” буру.
– локація поблизу обласної бібліотеки – орієнтовно підземна комунікація (можливо підземний хід так як має підлогу та склепіння) на глибині 1 метр, висотою камери склепіння теж до метру.
– вивчення локації поблизу бункера і сам бункер поставив більше запитань ніж відповідей. Підозра на замуровані сходи, але поки тільки підозра.
– локація в обласному краєзнавчому музеї і на його території. На території виявили об’єкт поблизу паркану ближче до екологічної інспекції на досить не великій глибині. В музеї, принаймні там де шукали, підземного поверху не виявили.
– локація в парку Шевченка. Поблизу розчистки пам’ятки архітектури віднайшли продовження підземелля і ще дещо, що потребує уточнення з картами комунікацій. Огляд площадки поблизу могили Дундича в сторону управління освіти дав позитивні результати – підозра на підземний хід або на фундаменти будинків.