17°

Стартує конкурс креативного відео «Імплементація реформ у вашому місті»

Якщо ти старшокласник або студент, у тебе є крута ідея, відео й камера – тоді «Let`s GO» подаватися на конкурс від Інституту «Республіка».

Мета – показати реальний стан впровадження політичних реформ у місті та змусити задуматися людей про зміни в середині кожної громади.

Приймаються роботи від:

–         учнів 10-11 класів

–         студентів

Опис: креативне відео має бути ДО 1,5 хвилини і відображати стан політичних реформ (виборчої, політичних фінансів, антикорупційної реформ) у місті.

КРИТЕРІЇ:

 • відповідність темі й опису конкурсу;
 • хронометраж відео до 1,5 хв.;
 • креативність, оригінальність;
 • унікальність роботи;
 • жанр будь-який (репортаж, інтерв’ю, комедія, детектив, адаптація світових фільмів, коміксів тощо);
 • робота без плагіату;
 • відео не містить дискримінаційних закликів/ ознак;
 • не рекламує продукт/ компанію/ організацію;

Дедлайн. Роботи приймаються до 11 листопада 2018 р. (включно)

 Умови:

 1. Кожен учасник має заповнити анкету про участь у конкурсі.
 2. Узяти участь у місцевому/ регіональному марафоні з політичних реформ: «Роль громадян у політичних реформах» (+ 5 балів під час оцінювання робіт)
 3. Додатися до групи «Активна Громада» –https://www.facebook.com/groups/AktivnaGromada/
 4. Уподобати сторінку Інституту «Республіка» –https://www.facebook.com/instituterespublica/
 5. Опублікувати відеороботу в цій події  – https://www.facebook.com/events/285595998936741/
 6. Тегнути Інститут «Республіка» (@instituterespublica) – аби ми могли відстежувати всі відеороботи.
 7. Автори мають публікувати в групі «Активна Громада» історії/ бекстейдж фільмування/ зйомку закулісся (+ 5 балів під час оцінювання робіт)
 8. Запрошувати до перегляду опублікованого відео знайомих, друзів, родичів, собаку й кота 😉 (+ 5 балів під час оцінювання робіт за більше 200 переглядів)

Анкету учасника заповнити тут: АНКЕТА

 Дати марафонів з політичних реформ можна дізнатися в регіонального координатора ВІ «Активна Громада» у своєму місті, або на сайті Інституту «Республіка» в календарі подій.

Як буде ухвалюватися рішення?

Роботи будуть оцінені експертами міжнародних організацій та Інституту «Республіка». 10 кращих відео будуть запропоновані до публічного голосування з 1 до 7 грудня на офіційному каналі Інституту «Республіка» в ЮТУБ.

Авторів 10 кращих відео запросять у Київ на Національний форум з політичних реформ, де й будуть оголошуватися результати конкурсу.

За перше місце автор/ка отримає путівку в Карпати на зимові канікули на 5 днів або грошовий сертифікат (на вибір). А за друге й третє місця – грошові сертифікати / картки знижок.

!!! Роботи, що не відповідають критеріям розглядатися не будуть.

Оголошення переможців: 10-11 грудня (дата орієнтовна) на Національному форумі з політичних реформ.

За додатковою інформацією звертайтеся: 050-195-21-24 – Лідія Гармаш (з 10:00 до 18:00), а також можна ставити запитання на події в соціальній мережі Facebook: https://www.facebook.com/events/285595998936741/

Довідка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада»  —  об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту «Республіка».

Конкурс проходить у межах проекту «Активна Громада: право вибору», що впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp