13°

Вивчення англійської мови вдома: найкращі способи і лайфхаки

Знання англійської мови щодня потребуються у різних сферах діяльності. Навіть тим, хто працює у рідній країні все частіше необхідно знати хоча б базовий її рівень. Ділове листування, переклад термінів та спілкування з іноземними колегами передбачають вивчення англійської. Кожна людина може обрати дієвий для себе спосіб вивчення мови. Це можуть бути заняття зі спеціалістами офлайн або вдома. Звичайно, більшість хоче отримувати ефективний матеріал та засвоювати його вдома. Для цього можна знайти відповідні уроки та курси на сайті, який доступний для учнів з різним рівнем знань.

Найефективнішим вивчення англійської мови вдома буде завдяки регулярній практиці. Приділяючи заняттям щоденно хоча б 20 хвилин часу, людина швидко отримає гарний результат. Звичайно, повноцінний урок займає більше часу, а якщо враховувати домашнє завдання, яке направлене на закріплення матеріалу, то одне заняття продовжуватиметься більше години. Але замість цього сучасним учням пропонуються короткі уроки з носіями щодня, а не довготривалі заняття раз на тиждень.

Опанування англійської вдома

Зрозуміти, як швидко вивчити англійську мову самостійно вдома, можна, розібравшись з поточним рівнем знань та основною метою. У будь-якому курсі та навіть плануванні самостійного вивчення є основна ціль. Англійська може бути потрібна для роботи, навчання, побуту тощо. В залежності від цього обираються необхідні уроки та матеріали. Далі складається перелік того, що треба придбати, скачати та встановити. Це можуть бути англомовні підручники, словники, картки або комп’ютерні програми.

Найчастіше ми вчимо англійську вдома на основі підручних матеріалів. До них відносяться:

  • книги;
  • фільми та серіали;
  • різноманітні інструкції;
  • інтернет.

Для їх використання не потрібні спеціальні курси або уроки, ми просто бачимо, читаємо і відтворюємо. На сьогодні вважається міфом те, що вдома можливо вивчити лише базовий рівень англійської, адже сучасні програми дозволять отримати досконалі знання.

Поради для вивчення мови

На те, як швидко вивчити англійську мову вдома, вливає безліч факторів. Не варто сподіватися, що цей процес займе тиждень або місяць. Це довготривала дія, яка передбачає опанування нових слів, виразів, термінів та вдосконалення письма. Найважливіше – це дисципліна та регулярність занять. Навіть один пропущений урок треба буде відпрацювати та засвоїти, без нього продовження вивчення не має сенсу.

Обов’язково треба знайти цікавий та доступний матеріал. Кожен сайт для вивчення англійської мови орієнтований на певний рівень знань, тематику та мету учня. Якщо немає потреби вивчати технічну чи науково термінологію, то такий напрям варто розглянути узагальнено. Людина повинна сформулювати свою ціль для вивчення, підібрати відповідну літературу, відеоматеріали, не відволікатися на сторонні питання.

Легке вивчення англійської

Якщо граматика та правопис обов’язково вивчаються через письмо та чіткі уроки, то усне мовлення можна засвоїти через цікаві фільми. Це один з найпростіших методів вивчення мови вдома. Учень на слух сприймає мову, запам’ятовує спеціальні звороти, звернення та відтворює їх згодом. Усне мовлення дуже відрізняється від письмового, але воно й простіше. Знаючи елементарно алфавіт та тлумачення основних виразів, можна зрозуміти, про що йде мова і у якому контексті. Найчастіше у кіно використовується проста англійська мова.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp