15°

Суд визнав, що пожежне депо в Дубні було приватизоване незаконно, а тому його повернуть громаді

Уже кілька років у судах прокуратура вимагає визнати незаконним рішення органу місцевого самоврядування та недійсним договір купівлі-продажу пожежного депо загальною площею майже 300 кв метрів. Про це інформує Рівненська обласна прокуратура.

Йдеться про один із об’єктів нерухомості майнового комплексу колишнього військового містечка у місті Дубно, який прийнятий у комунальну власність винятково для забезпечення потреб територіальної громади, однак у подальшому, на підставі незаконного рішення органу місцевого самоврядування, відчужений та переданий у власність фізичної особи.

Прокуратура в судах доводила, що рішення Дубенської міської ради про включення пожежного депо до переліку об’єктів, які підлягають приватизації, а також укладений між нею та фізичною особою договір купівлі-продажу суперечать вимогам постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів України, якими встановлено заборону на приватизацію цього об’єкта. У листопаді минулого року постановою Верховного Суду касаційну скаргу Рівненської обласної прокуратури задоволено частково, а справу направлено на новий розгляд до господарського суду Рівненської області. І вже рішенням господарського суду Рівненської області договір купівлі-продажу будівлі вкотре визнано недійсним.

Таким чином пожежне депо підлягає поверненню у власність Дубенської територіальної громади.