17°

погода у Рівному

Суд взяв під варту підозрюваного у викраденні активістів Майдану

Суд відправив під варту на 60 днів Сергія Мисливого, підозрюваного у викраденні активістів Майдану Ігоря Луценка і Юрія Вербицького у січні 2014 року.

За даними слідства, 21 січня 2014 року близько 4:00 підозрюваний у складі цієї групи викрав активістів Ігоря Луценка та Юрія Вербицького з Олександрівської клінічної лікарні Києва. Після цього потерпілих катували, а потім кинули в лісі. Врешті Юрій Вербицький помер унаслідок отриманих травм та переохолодження. Ігор Луценко вижив.

Зараз вирішується питання про обрання затриманому запобіжного заходу. Підозрюваному загрожує від 5 до 12 років в’язниці.

Раніше у кримінальному провадженні у цій справі був заарештований Олександр Волков, якого слідство вважає організатором цього викрадення, а також людиною, яка, на думку слідства, пов’язана з імовірним замовником викрадення — Олексієм Чеботарьовим.

27 липня 2017 року Печерський районний суд Києва задовольнив клопотання прокурорів про тримання під вартою Волкова. 29 липня його взяли під варту. Пізніше Волкова залишили під вартою до 26 вересня. Тоді декілька десятків активістів прийшли підтримати акцію з вимогою розслідувати справу і покарати винних у викраденні активістів Євромайдану Ігоря Луценка та Юрія Вербицького.