11°

погода у Рівному

Свій другий матч Чемпіонату області ФК “Малинськ” знову завершив крупною перемогою

У другому турі Чемпіонату області ФК “Малинськ” гостював у Гощі. Незважаючи на дощову погоду та важке поле гості переконливо обіграли місцевий ФК “Гоща-РІТТЕР” зі своїм улюбленним рахунком 7:1 (нагадаємо, в першому турі такий же результат зафіксували у Вараші у матчі з “Ізотоп-РАЕС”).

Чемпіонат області, 2 тур, 01.05, середа,

ФК “Гоща-РІТТЕР” – ФК “Малинськ” 1:7 (юнаки – 1:1), ФК “Садове” – “Маяк” (Сарни) 1:1 (0:1), “Коливань” (Клевань) – “Локомотив” (Здолбунів) 1:1 (1:0), “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) – СФК “Іква” 1:2 (6:1)

У першому таймі малинська команда повністю домінувала на футбольному полі, левову частку ігрового часу проводячи на половині поля суперника. Постійний тиск на оборонні редути гощанців примусив оборонців команди-суперниці все частіше помилятися, що, врешті-решт, привело до першого голу. На 11 хвилині Олексій Сержанюк після подачі кутового у виконанні Василя Штандера пробив точно у дев’ятку власних воріт – 0:1. Другий м’яч влетів у сітку воріт Олексія Дем’янця через чотири хвилини також не без допомоги гравців ФК “Гоща-РІТТЕР”. Роман Савицький наважився на удар з-за меж карного майданчика, м’яч зрикошетив від ноги захисника і парашутом опустився за спиною голкіпера господарів – 0:2. А на 23-й хвилині після серії рикошетів у карній зоні шкіряна куля від гощанців потрапила прямо на ногу все тому ж капітану гостей – 0:3.

Завершилося побиття ФК “Гоща-РІТТЕР” у першій половині зустрічі на 32-й хвилині, коли Юрій Яструб відкинув м’яч зі штрафного Василю Лойку і лівий захисник дальнім ударом-красенем зняв павутинку у дев’ятці воріт Дем’янця.

Під час перерви Богдана Самардак повністю використав ліміт замін і на поле вийшли сім нових виконавців. І майже відразу Олександр Гергелюк втретє у цьому Чемпіонаті області зумів відзначитися, технічно завершивши багатоходівку своїх партнерів – 0:5. Година ігрового часу завершилася голом у виконання Артема Корольчука, котрому м’яч “на блюдечку” виклав Віталій Кашуба. Не забити головою після ідеальної подачі з правого флангу форварду ФК “Малинськ” у цій ситуації було важче, ніж не попасти у ціль – 0:6.

Варто віддати належне гравцям ФК “Гоща-РІТТЕР”, котрі у другому таймі почали більш сміливіше йти вперед і зуміли налогодити хоч якусь контргру. На 76-й хвилині гощанці, нарешті, скористалися розслабленністю візаві. Сержанюк вкинув аут прямо у штрафний майданчик, гравці ФК “Малинськ” почали залишати м’яч один одному і Роман Августинович, котрий з’явився на полі якихось чотири хвилинни тому, виявився спритнішим від усіх та проштовхнув кулю у ворота, котрі по перерві вже захищав Микола Фокін – 1:6.

Утім, останнє слово у звітному матчі залишилося за ФК “Малинськ”. Проникаюча атака правим флангом завершилася розіграшем в карній зоні гощанців і Роман Воробей потужним ударом в дальній нижній кут встановив остаточний результат цієї зустрічі – 1:7.

Протокольні дані матчу 2 туру Чемпіонату Рівненської області 2019.

ФК “Гоща-РІТТЕР” – ФК “Малинськ” – 1:7 (0:4)

01.05.2019. 2 тур. Гоща. Стадіон ДЮСШ. 100 глядачів.

Головний арбітр: Каращук Сергій (Рівне)

Голи:

Сержанюк Олексій (Штандер Василь) (автогол), 11 (0:1)

Савицький Роман (Проневич Дмитро, Штандер Василь), 15 (0:2)

Савицький Роман, 23 (0:3)

Лойко Василь (Яструб Юрій), 32 (0:4)

Гергелюк Олександр (Онищук Анатолій, Гайдучик Микола), 47 (0:5)

Корольчук Артем (Кашуба Віталій), 60 (0:6)

Августинович Роман (Сержанюк Олексій) – аут, 76 (1:6)

Воробей Роман (Кашуба Віталій, Гайдучик Микола), 86 (1:7)

ФК “Гоща-РІТТЕР”: 1.Дем’янець Олексій; 3.Сержанюк Олексій; 25.Гордійчук Максим; 4.Блажиєвський Ігор; 17.Прокопчук Денис; 5.Шурпик Віктор; 11.Баранчук Володимир (6.Шелест Леонід, 76); 19.Гуда Максим (8.Ковтунович Артем, 88); 18.Величко Володимир; 23.Царьов Вадим; 9.Любар Олександр (к)(15.Августинович Роман, 71).

Середній вік: 27,7 року.

ФК “Малинськ”: 77.Грицаль Михайло (1.Фокін Микола, 46); 10.Брикса Віталій (5.Воробей Роман, 46); 25.Портянко Олександр; 6.Луцюк Дмитро; 4.Лойко Василь; 3.Проневич Дмитро; 18.Яструб Юрій (11.Гайдучик Микола, 46); 33.Савицький Роман (к) (44.Гергелюк Олександр, 46); 17.Штандер Василь (22.Кашуба Віталій, 46); 16.Кір’ях Віктор (7.Онищук Анатолій, 46); 23.Дацюк Роман (88.Корольчук Артем, 46)

Середній вік: 27,6 року.

Попередження: Портянко Олександр, 39.

А от в іншому матчі на теренах Гощанському районі фавориту не вдалося уникнути втрати очок. У Садовому чемпіони області з “Маяка” змушені були відігруватися після пропущеного голу у першому таймі, який забив Анатолій Пархомчук зі штрафного удару.

Відігратися сарненчанам вдалося лише після реалізації одинадцятиметрового – в одній з атак гостей м’яч влучив у руку оборонця після прострілу низом з флангу. Вирок арбітра чітко реалізував Сергій Жданюк, який пробив сильно під поперечину. Щоправда, рахунок 1:1 – це максимум, чого вдалося “Маяку” досягнути у даній зустрічі.

У двох інших поєдинках зустрічалися головні невдахи першого туру. У Зорі клеванська “Коливань”, яка перед цим зазнала розгрому у Сарнах, приймала “Локомотив”, котрий мінімально поступився у першому турі вдома “Соколу”. Як підсумок, команди розійшлися миром, набравши перші залікові пункти та забивши свої перші м’ячі у поточному Чемпіонаті області . У складі залізничників відзначився Андрій Зінчук, за господарів – Олексій Попик.

Певною сенсацією можна вважати результат у Вараші. Господарі, котрі в минулому році посіли високе п’яте місце, швидко повели у рахунку в грі проти СФК “Іква”, який в Чемпіонаті Рівненщини – 2018 став лише десятим. На 16-й хвилині за атомників відзначився Олександр Кушнір. Утім, ще до перерви, на 41-й хвилині, млинівчани зусиллями Віталія Колядича відновили паритет. А за сім хвилин до фінального свистка Павло Ліщук вивів гостей вперед. Саме результат 1:2 став остаточним у цій зустрічі. Для “Ізотоп-РАЕС” ця поразка стала другою поспіль на власному полі, а от Млинів після домашнього програшу здобуває повноцінні три очки та й ще на виїзді.

Заключний матч 2 туру між “Соколом” та “Калиною” перенесено через тимчасову неготовність стадіонів як у Радивилові, так і в Бугрині приймати поєдинки такого високого рангу. Попередньо між командами досягнута домовленність, що ця зустріч відбудеться на полі “Сокола” 30 червня.

Більше фото та відео за посиланням

Боротьбу за Кубок Рівненської області ФК “Малинськрозпочне в Здолбунові

У четвер, 2 травня, в приміщенні РОФФ пройшло жеребкування 1/8 фіналу Кубку Рівненської області сезону 2019 року. На цій стадії в боротьбу за цей почесний трофей вступають головні фаворити. За регламентом змагань, найсильніші вісім команд області за підсумками сезону 2018 року повинні поїхати в гості до слабших за рейтингом команд, які пройшли попередні раунди Кубку.

Зокрема, ФК “Малинськ” свій перший кубковий поєдинок проведе у Здолбунові проти місцевого “Локомотива”.