17°

“Свободівці” підозрюють у підпалі автомобіля депутата Рівнеради прихильників Московського Патріархату

Про це йдеться у заяві міської організації ВО «Свобода», щодо підпалу автівки депутата міської ради Святослава Стельмащука. Її політики розіслали у редакції ЗМІ.

Зокрема, у заяві йдеться про те, що

“причиною підпалу стала принципова політична позиція фракції ВО «Свобода» у міській раді по недопущенню земельного дерибану, зокрема щодо зведення ще однієї церкви московського патріархату на Басовому Куті. Варто також відзначити, що минуло менше доби, після того як рівненські свободівці, зокрема і Святослав, повернулися із Стамбулу, де передали Вселенському Патріярху Варфоломію підписи на підтримку надання Томосу про автокефалію українському православ’ю, що також могло стати причиною агресії з боку антиукраїнських сил. Окрім того, напередодні підпалу проти Святослава Стельмащука на його виборчому окрузі була поширена фейкова листівка-вітання, що містила неправдиву інформацію.”

Нагадаємо, автомобіль Mercedes S350 депутата Рівнеради Святослава Стельмащука підпалили у ніч з 1 на 2 вересня на вулиці Чорновола.

За фактом умисного пошкодження чужого майна шляхом підпалу слідчі відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 194 Кримінального кодексу України. У ході досудового розслідування поліцейські встановлюють причину загоряння.

До слова, Святослав Стельмащук пройшов до місцевої ради від партії “Громадський контроль”, потім вийшов з фракції, а у квітні цього року увійшов до фракції “Свобода”.

Святослав Стельмащук – начальник відділу контролю за використанням та охороною земель у Костопільському, Рівненському районах та м. Рівному Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp