5°

Синоптики віщують аномальну погоду

«Температура липня буде на 1-1,5 градуса вищою за норму, а в серпні середньомісячна температура може бути на 2 градуси вищою. Таке загальне спостереження по всій території країни. Для кожного регіону потрібно дивитися окремо на декаду вперед», — спрогнозувала синоптик Укргідрометцентру Наталія Птуха.

Очікується, що липень буде трохи теплішим за червень, проте більш прохолодним, ніж торік. У той же час місяць матиме суху та переважно сонячну погоду з незначною кількістю опадів. Температура коливатиметься від 16 до 28 тепла. У першій декаді очікуються невеликі дощі.

За даними сайту Wisemeteo, у липні лише три дні будуть дуже спекотними і температура досягне 35 тепла. На них чекають на початку третьої декади місяця.

Серпень очікується дуже стабільним та посушливим. Температура в третьому місяці літа коливатиметься від 12 до 29 тепла. Опади очікують лише один день наприкінці місяця, за даними Sinoptik. А ось Wisemeteo прогнозує цілий місяць без дощів.

За їхніми даними, аномально високі температури будуть у середині місяця – стовпчики градусника піднімуться до позначки 37. Це, ймовірно, стане рекордом цього літа.

На початку третьої декади місяця температура різко опуститься до 21, а до кінця серпня впаде до 18.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp