"Системного видобутку немає, але є екологічна катастрофа", – очільник Рівненщини про бурштин | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Rivne Media Рівне Медіа
27-11-2020  13:29
“Системного видобутку немає, але є екологічна катастрофа”, – очільник Рівненщини про бурштин

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль під час брифінгу розповів, що правоохоронцям вдалося стабілізувати ситуацію з нелегальним бурштиновидобутком у північних районах області. Очільник Рівненщини зазначив, що системного видобутку “сонячного каміння” зараз немає, а є лише поодинокі випадки нелегальної діяльності старателів.

За словами Віталія Коваля, упродовж останнього місяця правоохоронці вилучили більше 80 кілограм бурштину-сирцю, 25 мотопомп, 4 одиниці зброї та інші цінності. 

– Дуже важливо, щоб громадяни допомагали правоохоронним органам захистити наше довкілля. Нелегальний видобуток – це не тілька проблема для правоохоронців, це екологічна катастрофа для всієї України. Знищені ділянки дуже важко піддаються рекультивації, – зазначив очільник РОДА.

Через нелегальну діяльність бурштинокопачів у Рівненській області пошкоджено більше 6,5 тисяч гектарів землі, зокрема лісового та заповідного фонду.

Віталій Коваль порадив громадянам вчасно повідомляти про випадки незаконного бурштиновидобутку на територіях громад. 

Джерело: Рівне Медіа


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
-4C°
2м/с