-1°

Такі різні планшети Самсунг: у чому різниця між ними?

Такі різні планшети Самсунг: у чому різниця між ними?

Південнокорейська компанія щороку презентує на розсуд покупців нові серії планшетів. Сама назва “Samsung” на задній панелі вже є свідченням високої якості. Але якщо треба вибрати планшет Samsung, що повною мірою буде відповідати вашим потребам та фінансовим можливостям, особливу увагу необхідно приділити назві серії та характеристикам.

Серії планшетів Samsung

Загалом компанія випускає дві серії:

  • Samsung Galaxy Tab S – це флагманські моделі з найкращими характеристиками та потужним “залізом”;
  • Samsung Galaxy Tab A – доступніші за вартістю із менш продуктивними процесорами.

Іноді до назви додають “Lite”, що означає “легкий”. Тобто це трохи спрощені варіанти тієї чи іншої моделі. Наприклад Samsung Galaxy Tab S6 Lite від Tab S6 без “Лайт” відрізняється простішим екраном (TFT проти AMOLED), процесором (Qualcomm Snapdragon 720G проти Snapdragon 855). Відповідно, дещо скромнішими будуть й інші характеристики: 4/64 Гб в “Лайт” версії, проти 6/128 Гб у базової моделі.

Щороку Samsung випускає й так звані “народні флагмани”. Вони позначаються літерами FE – Fan Edition. Вони також мають дещо простіші характеристики у порівнянні з моделями, що брали за основу. Наприклад Galaxy Tab S7 та S7 FE. Зрозуміло, що й коштує народний флагман дешевше.

Купуємо планшет Самсунг під власні потреби

Завдяки такій простій класифікації вибрати пристрій під різні завдання дуже легко. Передусім, необхідно визначитися, для чого саме вам потрібен планшет:

  1. Повсякденні заняття. Тобто, щоб планшет був у домі, адже це модний і крутий гаджет, з якого зручно дивитися фільми, слухати музику, грати в ігри. Нерідко його використовують замість телевізора на кухні, оскільки дійсно комфортно дивитися кіно чи відео з YouTube. Підійде він для спілкування в режимі відеозв’язку.
  2. Для дитини – замість ігрової приставки, завантаження додатків для вивчення англійської чи математики. Планшет актуально купувати саме зараз, коли багато шкіл вимушені переводити учнів на дистанційну форму навчання через повітряні тривоги, обстріли зі сторони терористичної росії, знеструмлення;
  3. Для професійних справ. Планшет можна використовувати замість ноутбука. До нього легко під’єднується клавіатура з мишкою. Пристрій підходить для роботи з офісними програмами Microsoft Office, Google Docs. Більш просунуті моделі здатні впоратися з вимогливими програмами для створення графіки чи розробки проєктів дизайну тощо.

Після того, як визначилися з потребами, можна сміливо розглядати ті чи інші серії.

Для дитини та повсякденних справ

Цілком вистачить можливостей Galaxy Tab A8. Це пристрій з великим дисплеєм та процесором середнього рівня. Дитині можна купувати версії Lite з екранами від 8,7 дюйма. Якщо ж доводиться іноді мати з різноманітними проєктами, чи волієте опанувати фах дизайнера, варто купувати спрощені версії Tab S або Fan Edition планшети.

Планшети для професіоналів

Тут жодних компромісів бути не може. Samsung Galaxy Tab S8 з пером S pen. Або модифікації з ще більшим екраном PLUS та підтримкою 5G. В одному компактному пристрої покупець отримує все, що треба для роботи у режимі мультизадачності.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp