23°

Театрали Рівненщини можуть отримати 25 тисяч гривень за творчі здобутки

Управління культури і туризму Рівненської ОДА оголосили прийом документів на здобуття обласної премії в галузі театрального мистецтва. Її розмір становить 25 тисяч гривень.

Премія присуджується професійним і аматорським театрам, театральним студіям, постановникам, акторам, дослідникам, науковцям, драматургам, театральним журналістам та фотокореспондентам, викладачам, студентам.

Для того, щоб претендувати на премію, необхідно подати до 18 грудня такі документи:

  • клопотання про присудження премії;
  • матеріали, що засвідчують творчий доробок претендента;
  • ксерокопії публікацій у засобах масової інформації;
  • копія документа, що посвідчує особу. У разі, коли претендентом є колектив, подаються документи на його керівника;
  • довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків. Фізичні особи, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, подають копію паспорта з відповідною відміткою;
  • згоду на використання та обробку персональних даних відповідно до законодавства України.

Умови здобуття премії розміщені на сайті Рівненської ОДА за посиланням http://surl.li/nzucs.

Премія присуджується за кращі творчі доробки в галузі театрального мистецтва, що відбулися упродовж календарного року, що передує врученню премії.

Цього року лауреатом обласної премії в галузі театрального мистецтва може стати, наприклад, колектив Рівненського академічного обласного театру ляльок, який цього року представив нову виставу “Як козаки на весіллі гуляли”. Або ж актор Рівненського академічного обласного музично-драматичного театру ім. М. К. Заньковецької, який блискуче виконав роль головного героя у виставі “Вій”.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp