-3°

Тенденції ринку ноутбуків з точки зору споживача

Виробники ноутбуків витрачають багато коштів на маркетингові дослідження. Їм важливо знати, які саме нагальні потреби потрібно задовольняти в першу чергу, реагуючи відповідним чином. Але існує й зворотній зв’язок, коли якась нова технологія швидко стає світовим трендом. З точки зору потенційного покупця ноутбука ці тенденції потрібно враховувати, аби в середньостроковій перспективі не жалкувати, що ви придбали не те, що потрібно.

Дисплеї OLED

На ринку ТВ та комп’ютерних моніторів OLED-екрани вже досить давно є стандартом де-факто, який останнім часом активно запроваджується й стосовно ноутбуків. В асортименті таких відомих брендів, як Alienware, Hewlett-Packard та Dell значна частка моделей мають дисплей саме з такою матрицею. Якщо ви маєте намір придбати ноутбук онлайн, звертайте увагу саме на цей момент.

Потужні ігрові лептопи

Сучасні ігри досить вимогливі щодо продуктивності комп’ютерного заліза, тому в сегменті ноутбуків такі пристрої виділяють в окрему категорію. Саме тут є можливість придбати девайс, в якому інтегровані всі сучасні технологічні новинки. Наприклад, Microsoft Surface. Звичайно, за потужний геймерський ноутбук потрібно віддати чималу суму, але з прицілом на майбутнє така інвестиція себе цілком виправдовує.

Гібрид ноутбука і планшета

Надзвичайна потужність потрібна далеко не всім. Багато користувачів віддають перевагу мобільності та комфорту при роботі з мобільним гаджетом. Тому пристрої, які за розмірами є відносно невеликими та обладнані сенсорним екраном, користуються все більшим попитом. Варто замислитися, чи не буде такий гібрид ідеальним вибором саме для вас?

Менша діагональ екрана

Схоже, тенденція росту розмірів екрана ноутбуків досягла свого піку. 17-дюймові екземпляри, звісно, ще довго будуть користуватись попитом, але подальший ріст діагоналі виходить за рамки зручного повсякденного використання. В цьому сенсі тенденція змінюється на протилежну: все більше брендів випускають моделі лептопів зменшеного розміру, з матрицею в 13.5, 13 і наівіть 12 дюймів. Головне, що це не впливає на потужність гаджетів.

Процесори AMD

Домінування мобільних CPU від Intel все ще має місце, але AMD, схоже, готова скласти конкуренцію в цьому сегменті. Все більше виробників ноутбуків, включаючи Lenovo, Acer та Hewlett-Packard, орієнтуються саме на AMD Athlon, які мало в чому поступаються продуктивністю, але коштують набагато дешевше.

Лептопи з подвійним екраном

Наразі не можна сказати, що подібні гаджети користуються великим попитом. Але, враховуючи, що це досить нова технологія, можна припустити, що вона буде постійно вдосконалюватися. Поки що це доволі дорогий варіант, але з часом він стане доступнішим. Без сумніву, з’явиться чимало програмного забезпечення, яке буде орієнтоване саме на подвійні екрани.

Ніхто не гарантує, що вже в поточному році не будуть анонсовані нові технологічні впровадження, що будуть варті уваги. Тому слідкуйте за новинами, щоб не пропустити щось дійсно корисне.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp