Трамп передумав вводити карантин у Нью-Йорку | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
29-03-2020  16:53
Трамп передумав вводити карантин у Нью-Йорку
A lone jogger run on a partially empty 7th Avenue, resulting from citywide restrictions calling for people to stay indoors and maintain social distancing in an effort to curb the spread of COVID-19, Saturday March 28, 2020, in New York. President Donald Trump says he’s considering a quarantine affecting residents of the state and neighboring New Jersey and Connecticut amid the coronavirus outbreak, but New York Gov. Andrew Cuomo said that roping off states would amount to “a federal declaration of war.” (AP Photo/Bebeto Matthews)

Джерело: Суспільне

Президент США Дональд Трамп відкинув ідею блокування Нью-Йорка. Він заявив про необхідність випустити попередження про небезпеку подорожей у постраждалі від коронавірусу райони штату. Про це він написав у Twitter.

“Карантин не знадобиться”, – написав він у Twitter.

Повідомлення Трампа було опубліковане тоді, коли кількість смертельних випадків у США перетнула 2100, що більше ніж удвічі перевищує рівень, ніж два дні тому. Зараз у США зафіксовано понад 122 тисячі випадків респіраторного вірусу, що є найбільшим показником у світі.


Donald J. Trump @realDonaldTrump
 

On the recommendation of the White House CoronaVirus Task Force, and upon consultation with the Governor’s of New York, New Jersey and Connecticut, I have asked the @CDCgov to issue a strong Travel Advisory, to be administered by the Governors, in consultation with the….

Про це говорять 33,7 тис. осіб
 
 

У суботу вдень Трамп заявив, що може накласти заборону на в’їзд і виїзд з Нью-Йорка і деяких районів Нью-Джерсі і Коннектикуту, епіцентру хвороби у США, щоб захистити інші штати.

Критики відразу ж назвали цю ідею нездійсненною, заявивши, що вона викличе хаос в регіоні, який служить економічним двигуном в східній частині Сполучених Штатів, на який припадає 10 відсотків населення і 12 відсотків ВВП.

“Якби ви почали обгороджувати райони по всій країні, це було б абсолютно дивно, контрпродуктивно, антиамериканськи”, – заявив губернатор Нью-Йорка Ендрю Куомо на CNN.

Кілька годин по тому Трамп відмовився від цієї ідеї, заявивши, що замість цього попросить Центр США з контролю і профілактики захворювань (CDC) випустити “рекомендації щодо відряджень”, якими будуть керуватись губернатори трьох штатів.

Пізніше CDC застеріг жителів штатів від необов’язкових поїздок всередині країни протягом 14 днів. У ньому говориться, що попередження не стосується працівників “критично важливої інфраструктури”, зокрема тих, хто займається вантажними перевезеннями, охороною здоров’я і фінансовими послугами.


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
7C°
4м/с