9°

Рівне Вечірнє, rivnepost

Третяк вважає виправданим обмеження пільгового проїзду пенсіонерів у Рівному

На думку міського голови Олександра Третяка, обмеження працює тільки у “години пік”, що дає можливість працюючим рівнянам вчасно дістатися на роботу.

Третяк вважає виправданим обмеження пільгового проїзду пенсіонерів у Рівному

Пільговики мають можливість користуватися транспортом з 10 до 16 годин. Вранці, коли пасажирів дуже багато, то деякі люди і так не можуть вчасно потрапити на роботу. Якщо ми у цей проміжок часу дозволимо ще й проїзд пільговиків, то люди узагалі не зможуть ні доїхати на роботу, ні повернутися назад. Зауважу, що пільги ніхто не скасовував. Їх просто обмежили. Попрошу в пільговиків поставитися із розумінням та відкорегувати свій життєвий графік під ці години роботи, щоб люди могли більш-менш вчасно потрапити на роботу, – говорить Олександр Третяк у коментарі для видання Рівне Вечірнє.

Нагадаємо, що у Рівному воїн АТО Віктор Кошкін подав до суду, який визнав неправомірним скасування пільгового проїзду міською радою. Суд першої інстанції визнав рішення Рівнеради неправомірним.

Проте замість того, щоб відновити пільги для пенсіонерів, міська рада подала апеляцію. Повноцінний пільговий проїзд так і не повернули.