12°

Третяк виписав Великодні премії – понад 1,5 млн грн

На сайті Рівнеради опублікували передвеликоднє розпорядження Міського голови Рівного Олександра Третяка “Про преміювання працівників за підсумками роботи за квітень 2021 року”.

Про це повідомили Рівненські новини з посиланням на сайт Рівнеради.

Таким чином, начальники самостійних управлінь (їх в Рівному 19) та служб (одна) отримають премії у розмірі 200 відсотків від посадового окладу. Їхні заступники отримають менше – по 150% премій.

Ми спробували порахувати, скільки премій отримали чиновники в Рівному у квітні (обрахунки приблизні, тому остаточно сума премій може дещо відрізнятися).

Якщо врахувати, що в червні 2020 року Кабмін погодив схеми окладів для управлінь міськрад, відповідно до яких оклад керівника самостійного управління складає 7900 грн (для першої групи міст за оплатою праці, до якої відноситься Рівне), їхніх заступників (всього понад 20 осіб) – на 3-7% менше (пункт 2 постанови КМУ), тобто щонайменше 7350 грн – то нескладно порахувати, що одне тільки керівництво управлінь отримає понад 300 тис. грн Великодніх премій, трохи менше – заступники.

Інші працівники виконавчих органів Рівнеради також отримають премії – 50-100% залежно від посади. Загальна чисельність штату виконавчих органів Рівнеради наразі складає понад 530 осіб з різними окладами – приблизно від 4000 до 7000 грн. При врахуванні середнього розміру окладу хоча б в 5000 грн та з преміями у 50% близько 500 працівників виконавчих органів отримають в сумі щонайменше 1,25 млн грн.

Таким чином загальна сума премій (порахована приблизно) складе щонайменше півтора мільйона гривень.

А ми вітаємо Вас з наближенням Великодніх свят!