24°

Троє молодих захисників з Рівненщини віддали свої життя у боротьбі за Україну

На Рівненщині провели останньою дорогою трьох воїнів, які віддали життя за Україну – Андрія Сивоконя з Рівного, Андрія Поліщука з Острога та Юрія Соломчука з Великомежиріцької громади.

На майдані Незалежності в Рівному попрощалися із Героєм Андрієм Сивоконем.

Андрій народився у Рівному 28 березня 1974 року. Навчався у місцевій 10 школі, здобув професію слюсаря-вентиляційника. Працював у КАТП-1728.

Андрій не мав досвіду військової служби, але щойно отримав повістку — став на захист рідних у лавах ЗСУ.

У червні 2023 року чоловік отримав поранення і через це потребував тривалого лікування.Та, на жаль, серце Героя не витримало. 11 листопада 2023 року 49-річний солдат Андрій Сивоконь помер у лікарні Запоріжжя.

В Острозі схили голові у журбі над загиблим воїном Андрієм Поліщуком.

28-річний військовослужбовець загинув 13 листопада 2023 року під час виконання бойового завдання, внаслідок ворожого обстрілу в Харківській області.

Андрій Поліщук народився та проживав у м.Острог. Навчався у КЗ «Острозька спеціальна школа №2». А коли розпочалося повномаштабне вторгення ворога, то чоловік сміливо взяв до рук зброю і пішов захищати Батьківщину.

У скорботі й Кореччина. 16 листопада 2023 року під час виконання бойового завдання на Луганщині загинув молодший сержант Юрій Соломчук.

Слава та вічна шана Героям!


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp