5°

Три надзвукові винищувачі-перехоплювачі МІГ-31 сіли на аеродром у білорусі

У білорусі зафіксували три надзвукові винищувачі-перехоплювачі МІГ-31, які сіли на аеродром у Мачулищах. Про це інформує моніторингова група “Беларускі Гаюн”.

Спостерігачі пояснюють, що це не стандартні МІГ-31, а спеціальна їхня модифікація – МІГ-31К. Саме ця модель винищувачів здатна нести на собі гіперзвукові аеробалістичні ракети Х-47М2 “Кинжал” і запускати їх на відстані 2000 км.

“Не виключено, що разом із Міг-31К до білорусі привезли й гіперзвукові ракети “Кинжал”. Справа в тому, що того ж дня, 16 жовтня, на аеродром “Мачулищі” з рф прилітали три військово-транспортні літаки Іл-76 ВКС РФ (RF-86902, RF-76722, RF-76724), які цілком могли привезти ракети для запусків з МІГ-31К”, – йдеться в повідомленні.

За наявною такою інформацією, у МІГ-31К збільшений запас палива та є спеціальна апаратура зв’язку. Додамо, що російські пропагандистськи раніше заявляли, що їхні системи у носіях ракет “Кинжал” “дозволять у автоматичному режимі без участі пілота” вивести літак на потрібну траєкторію запуску та мовляв у “точно розрахований момент запустити ракету”.

“Є підстави вважати, що винищувачі МІГ-31К ВКС РФ найближчим часом можуть почати обстріл України з території Білорусі за допомогою гіперзвукових аеробалістичних ракет Х-47М2 “Кинжал”, – сказано в повідомленні “Беларускі Гаюн”.

“Беларускі Гаюн” також встановив реєстраційні номери винищувачів, помічених у білорусі – RF-92462, RF-92339 та RF-92333.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp