«Центр UA» у перші дні літа проведе у Рівному три цікаві заходи | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
30-05-2017  17:59
«Центр UA» у перші дні літа проведе у Рівному три цікаві заходи

1  червня о 11:00 в приміщенні Рівненської обласної державної адміністрації (майдан Просвіти, 1, актова зала) представники місцевої влади, ОТГ, медичної спільноти, громадських організацій та Міністерства охорони здоров’я зберуться для публічного обговорення затребуваних реформ і першочергових змін у регіоні та Україні.

1 червня о 12:00 у приміщенні Рівненської обласної державної адміністрації (майдан Просвіти, 1, 201 аудиторія) за участі представників місцевої влади, місцевих партійних осередків, громадських організацій, політологів та експертів відбудеться публічне обговорення ключових проблем чинних виборчих правил і системи прийняття рішень на місцевому рівні. Під час консультації обговорять реформу виборчого законодавства, яка забезпечить право громадян бути обраними на вільних і чесних виборах.

2 червня о 10:00 у кав’ярні «Bazikalo Espresso Bar» (вул.Соборна, 94) відбудеться прес-кава «Про реформи: публічно і непублічно». Експерти громадської організації «Центр UA» та коаліції Реанімаційний пакет реформ проведуть відверту розмову з журналістами про ключові проблеми в Україні та першочергові кроки для їхнього подолання.

Мета:


Читайте також:6C°
9м/с