17°

Цьогоріч на Рівненщині усиновили 23 дитини

Сьогодні в Україні відзначають День усиновлення. І цьогоріч на Рівненщині побільшало сімей, які тепер мають відношення до цього свята. Так, за цей рік суди області ухвалили рішення щодо усиновлення 23 дітей. І це більше, ніж за аналогічний період торік.

Тим часом нещодавно одне подружжя усиновило відразу трьох діток. Це рідні сестрички та братик віком від 4 до 8 років із прийомної сім’ї. Також в області є позитивні приклади, коли усиновлюють старших дітей. Мова йде, зокрема, про 11-річну дівчинку, яка була у прийомній сім’ї.

«Окрім цього, 22 дітей влаштували у прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу. Ще понад 150 – до опікунів та піклувальників, – розповів начальник Служби у справах дітей Рівненської ОДА Віктор Марчук. – До речі, цьогоріч були випадки, коли опікуни всиновлювали дітей, яких виховували».

Тим часом Рівненщина – серед лідерів за охопленням дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування сімейними формами виховання. На сьогодні цей показник становить майже 96 відсотків.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp