11°

Цьогоріч понад 2,5 тисячі жителів Рівненщини постраждали від домашнього насильства: 82% становлять жінки

У Рівненській області більше 2,5 тисяч осіб постраждали від домашнього насильства.

82% жінки, 13% – чоловіки та 5% – діти. Таку статистику від початку року озвучила директорка департаменту соціальної політики ОДА Роза Слободенюк на першій зустрічі робочої групи з питань координаційної гуманітарної відповіді на ґендерно зумовлене насильство. Група була утворена відповідно до розпорядження начальника Рівненської ОВА Віталія Коваля.

Захід пройшов в онлайн та офлайн форматі. Разом із представниками благодійних фондів та громадських організацій області, що займаються питаннями ґендерно зумовленого насильства обговорили основні завдання та ряд питань, які потрібно вирішити.

«За 9 місяців цього року до органів, які працюють із постраждалими від насильства, звернулося 2754 особи. Наша робоча група дасть можливість акумулювати зусилля для допомоги людям. Приємно, що долучаються нові партнери до вирішення цієї проблеми Сьогодні ми маємо вивести на новий рівень комунікацію між громадськими організаціями та представниками влади», – зазначила Роза Слободенюк.

На сьогодні в області працюють 18 служб, 9 мобільних бригад в територіальних громадах Рівненщини, 7 спеціалізованих служб первинного соціально-психологічного консультування осіб, які потрапили в насильство та 1 денний центр. Крім того, діє притулок для людей, які потрапили в складні ситуації зумовлені насильством.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp