"Туристичну Рівненщину" презентують на виставці в Китаї | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
16-01-2019  10:30
“Туристичну Рівненщину” презентують на виставці в Китаї

Нещодавно буклети “Турстичної Рівненщини” переклали китайською мовою. Це зумовлено тим, що туризм Рівненщини зростає. 

Зааступник начальника управління культури і туризму облдержадміністрації Ярослава Гаврилова розповіла, що Рівненщина стрімко виходить на туристичний ринок Китаю. Саме тому  інформаційні матеріали будуть представлені на виставці ITB China 2019, що проходитиме у Китаї навесні.

«До програм, які організовують міжнародні туроператори, входить Рівненська область. Туристи з Китаю цікавляться нашими туристичними об’єктами, особливо Тунелем кохання. Тому і є попит на інформацію саме китайською мовою. До того ж, у нас є ще багато інших туристичних родзинок. Тому сподіваємося, що така друкована продукція допоможе підвищити рівень пізнаваності та популяризує область на виставках за кордоном», – Прокоментувала Ярослава Гаврилова.

Буклети налічують понад 30 визначних місць області, зокрема,  Тараканівський форт, Дубенський, Острозький, Клеванський, Новомалинський замки, Поле Берестецької битви, Юзефінський дуб та інші.

Автором малюнків для буклету став рівненський художник Олексій Огонь. Переклад на китайську зробив Інститут Конфуція при КНУ імені Тараса Шевченка.

Повідомляє Прес-служба Рівненської ОДА

 


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
-2C°
5м/с