11°

У 11 школах Рівненщини будують укриття

У 11 школах Рівненщини будують укриття. Цьогоріч для облаштування захисних споруд у школах Рівненщини передбачили майже 139 млн грн з державної скарбниці.

Більшість укриттів будуються у північних районах Рівненщини.

Так, за рахунок коштів державного бюджету та співфінансування з обласноїх та місцевих скарбниць реалізується 10 проєктів, а саме:

  • 6 об’єктів нового будівництва (Клесівський, Бабинський, Котівський, Цепцевицький, Ясногірський, Кідрівський ліцеї),
  • об’єкт реконструкції (Вараський ліцей),
  • 3 об’єкти капітального ремонту (Березнівський, Городецький, Люхчанський ліцеї).
  • За місцеві кошти триває зведення протирадіаційного укриття у Сарненській гімназії.

Нині на усіх об’єктах тривають будівельні роботи.

Окрім того, Тараканівська громада за понад 4 млн грн придбала два модульні укриття. Це конструкції зʼєднаних між собою бетонних блоків. Із обох боків – броньовані двері. Усередині встановили обігрівачі, забезпечили запас питної води, облаштували біо-туалети. До того школа і дитсадок не мали укриттів, відтак це дозволило зробити навчання у змішаній формі.

«На сьогодні сховищами на Рівненщині уже забезпечено 82% дитсадків, 91 % шкіл, 100 % закладів профтехосвіти. Укриття облаштовані також у 69% закладах вищої та 95% фахової передвищої освіти, – зазначив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль . – Безпека людей, а особливо дітей, будуть довго залишатися пріоритетними для нас усіх. Саме наявність укриттів і є першочерговим показником для того, аби навчання відбувалося очно».


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp