У Березнівському районі створено першу ОТГ – Малинську | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
29-11-2018  12:45
У Березнівському районі створено першу ОТГ – Малинську

Чотири сільські громади Березнівського району вирішили об’єднатися в одну громаду у форматі, що не був раніше передбачений перспективним планом. Мова йде про Малинську, Яринівську, Бронську та Полянську громади.

Ініціював таке об’єднання Малинський сільський голова Анатолій Дімітров ще наприкінці 2017 року. Весь 2018-й рік тривали консультації та обговорення у сусідніх громадах. Кожна сільська рада двічі розглядала ці питання на своїх сесіях. А у вересні обласна державна адміністрація надала всім чотирьом радам позитивні висновки на їх проекти рішень про об’єднання.

Тож протягом вересня-листопада відбулися сесії сільрад, на яких було прийнято остаточні рішення про добровільне об’єднання територіальних громад. Першою ухвалила відповідне рішення Малинська сільрада – 21 вересня. У жовтні відповідні рішення прийняли Яринівська (10 жовтня) та Бронська (18 жовтня) сільські ради. Найдовше чекали рішення від Полянської сільської ради, в якій сільський голова та депутати мали певні розбіжності щодо цього питання. Але на позачерговій сесії Полянської сільської ради 9 листопада 2018 року абсолютною більшістю голосів рада проголосувала “за”.

Тож Малинська сільська об’єднана територіальна громада створена. Адже згідно частини другої статті 8 Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад”: Об’єднана територіальна громада вважається утвореною за цим Законом з дня набрання чинності рішеннями всіх рад, що прийняли рішення про добровільне об’єднання територіальних громад…”

Нагадаємо, що до цього часу у Березнівському районі не було жодної ОТГ. 

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
0C°
6м/с