10°

У День Державного Прапора України, 23 серпня, у Рівному підняли найбільший в області прапор розміром 12 на 8 метрів

У День Державного Прапора у Рівному відбулась церемонія підняття найбільшого в історії області стягу. Його полотнище має розмір 12 на 8 метрів. Синьо-жовтий стяг Рівненщини синхронно замайорів із прапорами у кожній області, зокрема, і в географічному центрі України – Черкаській області – за участю Глави держави Володимиром Зеленським.

«Сьогодні замайоріли тисячі прапорів в усіх регіонах України та за її межами. Синьо-жовтий стяг – це не просто атрибут держави. Це символ боротьби за незалежність, це наш янгол-охоронець, що майорить у небі. І хоча наш прапор складається лише з двох кольорів, він викликає цілу палітру емоцій», – звернувся до присутніх Президент України під час підняття Державного Прапора у Черкаській області.

Найбільший прапор Рівненщини майорить на новозбудованому 50-метровому флагштоку. А унікальність найвищого в області прапора полягає в тому, що він стане одним із основних елементів меморіалу Героям Небесної Сотні та воїнам АТО/ООС, який планують облаштувати на Майдані Просвіти.