У Дубні відкриють цифровий мурал | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
20-10-2019  12:57
У Дубні відкриють цифровий мурал

22 жовтня у Дубно відкриють мурал.

Настінний малюнок при допомозі смартфону можна оживити. Окрім філософського та естетичного значення, цей мурал має ще одну особливість – він цифровий (digital/з доповненою реальністю). Це означає, що після завантаження на телефон чи планшет додатку “AR murals”, увімкнувши його, варто навести на мурал і на ньому з’явиться анімація. 

Джерело: ЧаРівне

За словами автора, молодого художника з Рівного Антона Косікова, це образ птаха, що символізує вільну думку та свободу вибору дій. Соловей, як символ незайманого ніким і нічим права (права на життя), твердо стоїть на невербальній, показаній візуально, опорі правосуддя, та зустрічає черговий-перший світанок, у місті з багатовіковою історією над Іквою. Опора показана масивною, аби її непорушність лишалась цілісною і недоторканою, як валун. Могутність міста окреслена схематичними мурами замку, аби лиходій не проник до солов’я, бо соловей – це як цілісний збираний символ правди та права.

Мурал є частиною проєкту “Перше Digital-сузір’я муралів на карті України” ГО “Платформа взаємодій “Простір”, за підтримки Українського культурного фонду.


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
1C°
7м/с