У Дубно поліцейські затримали грабіжника на гарячому | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
20-05-2017  15:07
У Дубно поліцейські затримали грабіжника на гарячому

Злочин трапився ввечері 19 травня на вулиці Забрама у Дубні. Зловмисника затримали за «гарячими слідами», адже очевидцями злочину стали поліцейські, котрі саме поверталися зі служби.
Дорогою додому дільничний офіцер Дубенського відділу поліції Тарас Огороднічук та поліцейський Ізолятора тимчасового тримання № 4 ГУНП в Рівненській області Олександр Кондратюк побачили на узбіччі шарпанину між двома чоловіками. За кілька секунд один із них почав тікати. Правоохоронці зупинились запитати у іншого, що трапилося. Виявилось, що у нього тільки-но забрали мобільний телефон. Кинувшись за грабіжником, поліцейські наздогнали його неподалік стадіону «Спартак» та затримали.
Слідчі вилучили поцуплений телефон, після проведення експертизи його повернуть 39-річному потерпілому.
Поліцейські з’ясували, що зловмиснику 47 років. Він мешканець Вінницької області, але впродовж останнього тижня проживає у своєї сестри у Дубні. Доходів у нього жодних немає, однак захотілося легких грошей. Побачивши, що якийсь чоловік дістає на вулиці телефон, вирішив ним заволодіти та в подальшому продати.
Грабіжник раніше вже був судимий за аналогічні злочини, і лише у лютому минулого року звільнився із колонії, де провів два з половиною роки.
Вчинений злочин може коштувати чоловікові чотирьох років волі, адже за цим фактом у поліції вже розпочали досудове розслідування за частиною 1 статі 186 Кримінального кодексу України.

Відділ комунікації поліції Рівненської області

Мета:


Читайте також:-3C°
3м/с