У фракції "Громадський контроль" Рівнеради зміни | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
14-09-2017  10:59
У фракції “Громадський контроль” Рівнеради зміни

Тетяна Чубай та Святослав Стельмащук оголосили про вихід із фракції “Громадський контроль” у Рівненській міській раді.  Відтепер очолювати фракцію буде Роман Яворський, його заступником стала Любов Романюк.

Тетяна Чубай сказала: “ми різні”. Святослав Стельмащук заявив, що у фракції немає команди. А він звик працювати у команді:

“Основним принципом роботи фракції «Громадський контроль» у Рівненській міській ради було ініціювання та реалізація максимуму хороших ідей для міста. Проте, ми спостерігаємо, що у роботі фракції відсутня будь-яка єдність та спільна позиція. Зокрема, відсутній порядок прийняття рішень, оскільки у кожного із депутатів свої політичні погляди. Про це свідчить і заява голови партії «Громадський контроль» Роман Денисюк , яку ще півроку тому, він проголосив у сесійній залі. У ній йшлося про те, що депутати почали «грати в особисту гру», тим самим, нехтуючи цінностями усієї команди, яка привела їх до перемоги. А також зазначалося про необхідність припинення діяльності фракції у Рівненській міській раді. Тоді більшістю голосів депутатів фракції було принято рішення про продовження існування фракції «Громадський контроль» в Рівнераді. Я, як людина відповідальна, звик працювати за командним принципом аби досягти бажаного результату. Проте за півроку ситуація не змінилася. Звісно, як керівник фракції, у чомусь і я відчуваю провину. Можливо, не зумів до кінця згуртувати команду. Так як фракція існує лише на папері, а керівництво партії вважає про недоцільність існування її у Раді, я прийняв рішення про вихід з депутатської фракції «Громадський контроль» у Рівненській міській раді.”

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
-2C°
4м/с