19°

У громаді на Рівненщині в кафе безкоштовно пригощають гарячими обідами

На Демидівщині в кафе – барі «У Гаріка» з 10 березня безкоштовно пригощають гарячими обідами українців, які змушені були покинути свою домівку через війну.

Кожного дня тут харчуються 120 людей, які проживають на території бази відпочинку “Маяк” та спортивно-оздоровчому комплексі «Чайка» у селі Хрінники. Спершу Оксана Борисівна Загоруйко, директор кафе-бару “У Гаріка” за рахунок власних ресурсів організувала гаряче харчування. А далі спільними зусиллями селищної ради, небайдужих жителів, підприємців та фермерів нашої громади, які допомагають з продуктами, продовжують робити добру справу.

Звичайні люди стають надзвичайними. У ці непрості для кожного українця часи команда однодумців, що складається з 11 людей, об’єднані однією метою та бажанням бути корисними, роблять те, що вміють найкраще — готують з любов’ю.  Адміністратор Леся, це жінка, яка вже на третьому триместрі вагітності, проте, це їй не стає на заваді щодня піклуватися про інших. Віра в перемогу дає сил та наснаги щодня готувати смачну їжу. Усе це на волонтерських засадах.

Пишаємося нашим українським народом!