У гвардійців, що розпочали виконання завдань в Хрінниках, перші виявлення ймовірних наркотичних речовин | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
01-07-2019  17:40
У гвардійців, що розпочали виконання завдань в Хрінниках, перші виявлення ймовірних наркотичних речовин

Військовослужбовці, які понад тиждень тому заступили на службу з охорони громадського порядку на найпопулярніше місце відпочинку жителів Рівненської області селище Хрінники, виявили чоловіка, який при собі мав, ймовірно, наркотичні речовини.

Гвардійці частини 3055 2 Галицької бригади помітили чоловіка вночі, коли той змінив напрям руху при появі правоохоронців поблизу дитячого санаторію «Хрінники». Під час поверхневого огляду було виявлено суху подрібнену речовину рослинного походження темно-зеленого кольору, що зовні нагадувала марихуану. Загальна вага склала близько 5 грамів.

Нагадаємо, що військовослужбовці 2 Галицької бригади виконують завдання з охорони громадського порядку спільно з працівниками поліції поблизу Білого озера та селища Хрінники. Дані об’єкти являються популярними місцями для відпочинку не лише для жителів Рівненщини, а й інших областей. 

cannabis background macro close up


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
6C°
3м/с