21°

У Гощі ремонтують дороги (фото)

На Рівненщині розпочали будувати дороги. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА. Перша на черзі –  Гоща. 

Усередині населеного пункту на Рівненщині за державні кошти роблять дорогу. В селищі Гоща приступили до капітального ремонту місцевої вулиці Оселя. 

«Цього року вперше дороги, що з’єднують міста та села, а також всередині населених пунктів передали на баланс Рівненської ОДА. Ми багато часу приділили підготовці, збору інформації, проектів, визначали пріоритетність ремонту у кожному районі окремо поки не затвердили список із 116 доріг. Їх ми і будемо будувати в першу чергу. В Гощі люди уже бачать як на ділі реалізовується дорожна реформа і децентралізація» – коментує голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.

Координуватиме цю роботу новостворене управління дорожнього господарства при департаменті будівництва та архітектури РОДА. Перевірили роботу на місці його працівники та перший заступник голови ОДА Віталій Ундір.

Уже від сьогодні на гощанських вулицях працює техніка, грейдери, камази з щебенем, катки та асфальтоукладачі, які розчищають та вирівнюють територію. Загалом тут планують капітально відремонтувати понад дві тисячі метрів квадратних дорожнього полотна. На це передбачили 1 млн 400 тис. грн., з них 893 тис. грн. – кошти державного бюджету, решту співфінансуватиме Гощанська селищна рада.

Будують за спеціальною технологією. Спочатку зроблять щебеневу подушку із крупного щебеню товщиною 10 см, далі шар прокладуть за допомогою середньозернистого щебеню товщиною 12 см. Після чого покриють дорогу асфальтним покриттям. Такий метод потрібен для того, аби дорога не деформувалась та мала належний стан, навіть після довгого функціонування.

«Дорога, яку зараз ремонтуємо, веде до «Західного» масиву. Раніше селищноюрадою було виділено ділянки землі для будівництва учасникам АТО. Тобто ремонту підлягає одна з вулиць, яка буде вести до будинків воїнів АТО», – зазначає Гощанський селищний голова Микола Канчук.

«Уся Гоща радіє і безмежно дякує що дослухались до наших прохань. За мої 50 років життя в селі, по нашій вулиці вперше будують нову дорогу. Дуже важливо, що наші прохання не ігнорують, а навпаки, роблять вчасно та відповідально», – ділиться емоціями місцева жителька Інна Грисюк.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp