6°

У Колоденці побудують новий дитячий садок

В селі Колоденка, що входить до Корнинської територіальної громади, у наступному році розпочнуть будівництво нового сучасного дитячого садочка.

Про це на своїй офіційній Facebook-сторінці повідомляє народний депутат України Олександр Салійчук.

«Проблема Колоденки у цьому плані мені дуже добре відома, – пише народний обранець. – З 2008 року вже виросло покоління дітей, які змушені були відвідувати дошкільні навчальні заклади Рівного, Тайкур та Корнина. В Колоденці з більш ніж 4 тис. населення приблизно 4️⃣0️⃣0️⃣ мешканців – це дітлахи віком від 3 до 6 років. Тому поява ДНЗ в цьому селі – це невідкладне завдання. І вже сьогодні я радий повідомити, що у наступному році буде дано старт будівельним роботам, і колоденська малеча зможе нарешті відвідувати свій власний заклад».

Робочий проект передбачає двоповерхову будівлю на 80 місць загальною площею майже 2 тис. м². На території садочку будуть облаштовані групові майданчики з тіньовими навісами, фізкультурний майданчик, очисні споруди, котельня і трансформаторна підстанція. Це буде сучасний заклад для повноцінного виховання, розвитку та дозвілля дітей молодшого та старшого дошкільного віку.

«Дошкільна освіта є обов’язковою первинною складовою частиною системи безперервної освіти в Україні, – переконаний Олександр Салійчук. – Тому тримаю руку на пульсі і докладаю усіх можливих зусиль для того, щоб мешканці Колоденки змогли водити своїх діточок у сучасний садок, який буде відповідати стандарту, що визначається Базовим компонентом дошкільної освіти».