18°

У Корці представили нового керівника РДА

Джерело: Новини по-рівненськи

Сьогодні голова Рівненської ОДА Віталій Коваль із робочою поїздкою відвідав Кореччину. Передусім, він представив колективу райдержадміністрації нового очільника Олександра Зайчука.

Донедавна Корецький район був єдиним в області, де не було очільника. З появою нового керівника очікую ефективних менеджерських рішень та злагодженої роботи. Виконання поставлених завдань контролюватиму особисто, – відзначив Віталій Коваль.

Олександр Зайчук є колишнім військовим та громадським діячем. Був учасником цілого ряду військових операцій, зокрема, виконував миротворчий обов’язок в Косово та республіці Ірак, брав участь в АТО.

Віталій Коваль наголосив, що Корецький – один із двох районів області, у яких упродовж останніх п’яти років не сформовано жодної ОТГ. Тож голова ОДА доручив Олександру Зайчуку максимально сприяти створенню Корецької та Великомежирицької ОТГ, які передбачені затвердженим Кабміном перспективним планом.

Також голова ОДА підкреслив на необхідності проведення аудиту використання сільськогосподарських земель в районі та впорядкування відповідної документації. Це дозволить захистити права землекористувачів і збільшити надходження до місцевих бюджетів.

У свою чергу, новопризначений голова райдержадміністрації Олександр Зайчук подякував за довіру Президенту України та голові облдержадміністрації. Він запевнив, що у своїй роботі дотримуватиметься принципу «людиноцентричності» та норм Конституції.

Повідомляє пресслужба Рівненської ОДА