У Рівному викрито лікаря-кардіолога, який одержав 200 доларів від призовника | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
20-09-2018  12:34
У Рівному викрито лікаря-кардіолога, який одержав 200 доларів від призовника

За процесуального керівництва прокуратури Рівненської області та у співпраці із працівниками слідчого управління Головного управління Національної поліції в Рівненській області та Управління Служби безпеки України в Рівненській області задокументовано факт вимагання та одержання лікарем-кардіологом одного із закладів охорони здоров’я у м.Рівне  200 доларів США неправомірної вигоди від призовника.

Кошти призначалися за складання та видачу акта обстеження, необхідного жителю області для одержання відстрочки від військової служби в Збройних Силах України.

Правоохоронцями припинено протиправну діяльність лікаря, який являється членом військово-лікарської комісії,  одразу після одержання  19.09.2019 у своєму службовому кабінеті неправомірної вигоди, яку вилучено.

На даний час вирішується питання про повідомлення особі про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.368 КК України (одержання неправомірної вигоди) та обрання запобіжного заходу.

Досудове розслідування у цьому кримінальному провадженні здійснюється слідчими слідчого управління Головного управління Національної поліції в Рівненській області.

Прес-служба прокуратури Рівненської області

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
6C°
4м/с