21°

У неділю на Рівненщині знову відбудуться вибори

24 грудня у неділю відбудуться перші вибори до Малолюбашанської ОТГ, в яку об`єдналися 11 сіл Костопільського району.  Усього зареєстровано 137 кандидатів у депутати , та 3 претенденти  – на посаду сільського голови.  Очолити громаду виявили бажання Наумець Анатолій Васильович («Народний рух України»), Талащук Віктор Флорович («Батьківщина») та самовисуванець Коваль Сергій Євстафійович.

Кандидатів у депутати висунули десять політичних партій: Аграрна партія України, Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», «Блок Петра Порошенка «Солідарність», Радикальна партія Олега Ляшка, «Опозиційний блок», Об’єднання «Самопоміч», Всеукраїнське об’єднання «Свобода», «Народний фронт», «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» та «Народний рух України». Також є  23  самовисуванці.

Нагадаємо, призначення виборів очікує ще одна громада на Рівненщині – Шпанівська. Тож усього у 2018 році на прямі міжбюджетні відносини з державою виходить 25 громад Рівненщини. З них 5 ОТГ – які працюватимуть третій рік,  та 7 ОТГ – які працюватимуть перший рік.

Повідомляє Офіс реформ проекту ПУЛЬС Рівненського РВ АМУ