23°

У нічному клубі Рівного стався конфлікт із патрульними на відпочинку

У патрульній поліції Рівненщини почали службове розслідування інциденту із підлеглими в нічному клубі. Про це Суспільному 15 грудня повідомила речниця управління Оксана Юрченко. Напередодні у нічному клубі повідомили, що патрульні, які відпочивали у закладі, провокували конфлікт, застосовували силу до інших, а один із них демонстрував охороні службове посвідчення.

Позиція нічного клубу

Інцидент стався у нічному клубі “Колізей”. Як розповіла Суспільному PR-менеджерка закладу Ольга Ферар, 12 грудня там відпочивали працівники правоохоронних органів поза службою. За її словами, у певний момент двоє з них почали провокували конфлікти з іншими гостями та поводились грубо.

“Застосували фізичну силу до інших відвідувачів. Охорона закладу декілька раз робила їм зауваження. Однак, ситуація не змінилася і було прийняте рішення вивести агресивних чоловіків за межі закладу. Після цього один із правоохоронців продовжив конфлікт з охороною закладу на вулиці, демонструючи своє службове посвідчення. Охоронець нічного клубу вихопив посвідчення і повернувся в приміщення закладу, щоб уникнути провокацій. Згодом посвідчення правоохоронцю повернули і роз‘яснили правила поведінки в нічному клубі”, – прокоментувала Суспільному Ольга Ферар.

Зі слів PR-менеджерки, охорона закладу вилучила у відвідувачів зброю ще перед входом у клуб та повернула, коли відвідувачі покидали заклад.

“Ми не планували надавати розголосу ситуації. По факту я особисто розумію, хто з гостей того вечора написав цей допис, передивившись відео і поговоривши з охороною. Ми точно не маємо наміру говорити, що усі поліцейські однакові. Просто один такий попався”, – додала Ферар.

Вона також уточнила, що раніше у патрульній поліції були проти, аби давати клубу дозвіл на роботу, мотивуючи це можливим збільшенням кількості злочинів чи правопорушень.

Позиція патрульної поліції та ДБР

Речниця патрульної поліції області Оксана Юрченко прокоментувала подію Суспільному так:

“За вказівкою керівника призначено службове розслідування. Уже за результатами дисциплінарної комісії будуть прийняті дисциплінарні рішення”.

Речниця додала, що більше інформації щодо цього інциденту станом на 16 грудня надати не можуть.

Речниця теруправління ДБР у Хмельницькому Катерина Герасімук у коментарі Суспільному зазначила, що поки що Держбюро розслідувань у цю справу не втручалось.

“До нас відповідні заяви, повідомлення, скарги з приводу цієї події не надходили, тому кримінальне провадження за даним фактом нами розпочато не було. Можливо, після звернень ситуація зміниться. Тут варто уточнити, що йдеться саме про кримінальне провадження, адже адміністративні справи ДБР не розслідує”, – зазначила речниця.

Джерело: Суспільне


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp