19°

У парку Шевченка запрацювали фонтани (ВІДЕО)

Давно вже жителі обласного центру не бачили у фонтанах в парку культури та відпочинку ім. Т. Г. Шевченка води.

Але цьогоріч до Дня незалежності та Дня міста, які відбудуться цими вихідними, фонтани наповнилися водою

Як розповів журналістам “Рівненських новин” директор міського об’єднання парків культури і відпочинку Андрій Черепанов, через недостатню гідроізолюцію тримати фонтани наповненими водою постійно можливості немає. Полагодити ж каскад коштів не вистачає – потрібно 3 млн грн. 

На кожне державне свято ми запускаємо фонтани. Наповнити фонтанні чаші водою і на період свят зберігати у них потрібний рівень води коштує близько 20 тис. грн. Вода в фонтані, на жаль, не затримується так, як нам хотілося б. Гідроізоляція фонтану не дозволяє це зробити, тож з часом вся вода витікає. Тому минулого року ухвалили рішення, що впродовж усього сезону фонтани не працюватимуть, а будуть ввімкнені лише на державні свята, – розповів Андрій Черепанов.

фонтани у парку Шевченка

парк культури і відпочинку ім Т.Г. Шевченка

у рівному запрацювали фонтани до дня незалежності 2019

А поряд в тому ж парку активно проводяться роботи над будівництвом музею на підземеллях. Нагадаємо, щоб їх накрити, планується знести так званий пам’ятник стоматологу, проти чого протестують рівняни. На сайті Рівненської міської ради зареєстрована відповідна петиція, яку можна підтримати до 4-го жовтня. Поки що пам’ятник на місці.

Пам'ятник стоматологу

Таємничі підземелля у Рівному

Також до свят уже монтують сцену на Майдані незалежності. 

День незалежності 2019 у Рівному

Монтаж сцени на Майдані незалежності у Рівному