У поліції розповіли, як триває розслідування за підозрою у шайхрайстві власниці рівненського турагентства | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
03-10-2018  17:24
У поліції розповіли, як триває розслідування за підозрою у шайхрайстві власниці рівненського турагентства

Слідчий Рівненського відділу поліції повідомив про підозру 38-річній рівнянці, приватному підприємцю, за 30 фактами шахрайств за частинами 1, 2 статті 190 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, що із червня поточного року до поліції звернулися громадяни із заявами про шахрайські дії однієї з рівненських туристичних фірм, які оплатили за путівки,  поїздки та організацію турів, однак послуг не отримали. За усіма фактами слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 190 Кримінального кодексу України.

У рамках досудового розслідування слідчі зібрали достатньо доказів для повідомлення 38-річній жительці Рівного про підозру за 30 фактами вчинених шахрайств. Їй обрано запобіжний захід у виді особистого зобов’язання. За клопотанням слідчого суд також обмежив її спеціальне право у здійсненні підприємницької діяльності у сфері надання туристичних послуг. На банківські рахунки приватного підприємця накладено арешт. Також вилучені паспорти громадянина України та для виїзду за кордон.

У зв’язку з тим, що потерпілі не надають вчасно докази, зокрема квитанції до прибуткового ордеру про сплачені кошти за туристичні послуги, строки досудового розслідування затягуються. Наразі сума завданих збитків потерпілим становить близько 1,5 мільйона гривень.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
-2C°
6м/с