23°

У поліції прокоментували інцидент із копом у Володимирці

Джерело: Суспільне

Ані наркотиків, ані алкоголю поліцейські не вживали

Такі результати освідування на стан сп’яніння у поліцейських, що фігурують у інциденті, знятому на відео у Володимирецькому районі. Про це Суспільному повідомив начальник відділу комунікації поліції Рівненщини Антон Крук.

Йдеться про випадок, коли цього тижня правоохоронці зупинили вантажівку та запідозрили, що документи на деревину датовані ще березнем. Поки вирішувались процесуальні питання, слідчі залишили екіпаж поліції охороняти фуру. У певний момент чоловік почав знімати поліцейських на відео та вимагати пояснень. Що було далі та як це коментують у поліції – дивіться на відео

У поліції прокоментували інцидент із копом у Володимирці

Ані наркотиків, ані алкоголю поліцейські не вживалиТакі результати освідування на стан сп'яніння у поліцейських, що фігурують у інциденті, знятому на відео у Володимирецькому районі. Про це Суспільному повідомив начальник відділу комунікації поліції Рівненщини Антон Крук. Йдеться про випадок, коли цього тижня правоохоронці зупинили вантажівку та запідозрили, що документи на деревину датовані ще березнем. Поки вирішувались процесуальні питання, слідчі залишили екіпаж поліції охороняти фуру. У певний момент чоловік почав знімати поліцейських на відео та вимагати пояснень. Що було далі та як це коментують у поліції – дивіться на відео.

Опубліковано UA: Рівне Пʼятниця, 20 грудня 2019 р.