У понеділок відбудеться чергове засідання робочої групи щодо напрацювання проекту Положення «Про публічні консультації в м. Рівному» | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
07-03-2018  17:39
У понеділок відбудеться чергове засідання робочої групи щодо напрацювання проекту Положення «Про публічні консультації в м. Рівному»

У понеділок, 12 березня, о 16:30 у приміщенні Інформаційно-освітнього простору InfoHub (м. Рівне, вул. Словацького, 3а) відбудеться чергове засідання робочої групи щодо напрацювання проекту Положення «Про публічні консультації в м. Рівному».  Зокрема, під час зустрічі буде обговорено організацію публічних консультацій, форми та етапи їх проведення.

Консультації з громадськістю (публічні консультації) є формою діалогу, який веде місцева влада з мешканцями, задля вивчення та врахування їх пропозицій щодо різних важливих питань. Завданнями публічних консультацій є: підвищення відкритості та публічності органів місцевого самоврядування, створення умов для встановлення довірливих відносин та залучення мешканців до процесу управління містом.

Положення «Про публічні консультації в м. Рівному» є вкрай важливим для міста, адже саме цей документ сприятиме спільному напрацюванню рішень, що максимально враховуватимуть пропозиції та потреби мешканців.

Ознайомитися з напрацьованим проектом Положення «Про публічні консультації в м. Рівному» та залишити свої коментарі можна за посиланням – http://goo.gl/6P2YbM   

Мета: InfoHub


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
11C°
4м/с