У прокуратурі просять повідомляти про факти порушення прав громадян в реабілітаційних центрах ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
11-05-2018  10:46
У прокуратурі просять повідомляти про факти порушення прав громадян в реабілітаційних центрах

Триває та перебуває на контролі у Генеральної прокуратури України, прокуратури Рівненської області діяльність правоохоронних органів, направлена на вжиття заходів з припинення протиправної діяльності так званих реабілітаційних центрів, у яких замість реабілітації і лікування від наркотичної, алкогольної чи гральної залежності хворі зазнають нелюдського поводження.

Як свідчить практика, протиправна діяльність таких закладів в Україні є поширеною. Наявні непоодинокі випадки жорстокого поводження людей, порушення їхніх прав та міжнародних стандартів.

У зв’язку з цим звертаємо увагу представників засобів масової інформації, потерпілих, правозахисників та всіх небайдужих громадян, що в разі наявності інформації про випадки незаконного позбавлення волі людей, їх викрадення чи застосування катувань у реабілітаційних центрах, інших місцях несвободи Рівненської області потрібно звертатися та повідомляти про такі протиправні дії правоохоронні органи, зокрема органи прокуратури.

Нагадаємо, у прокуратурі Рівненської області діє телефон «гарячої лінії» для захисту прав затриманих, засуджених та ув’язнених громадян. Приймання повідомлень про порушення прав затриманих, ув’язнених і засуджених приймаються у робочі дні з 9 до 18 години на номери телефонів (0362) 62-32-81, 26-74-46, а також за допомогою електронної пошти [email protected].

У разі надходження подібних повідомлень будуть організовані перевірки та за наявності підстав вживатимуться заходи до поновлення порушених прав громадян.

Прес-служба прокуратури Рівненської області

Мета:


Читайте також:13C°
10м/с