21°

У Радивилівській ОТГ облаштували перше футбольне поле зі штучним покриттям

У Радивилівській об’єднаній громаді велику увагу приділяють залученню дітей та молоді до спорту.

У сільрадах облаштовують тренажерні зали для безкоштовних занять. А нещодавно відкрили сучасний тренувальний майданчик із штучним покриттям для міні-футболу. Його облаштували на території Радивилівського НВК «Школа №1-гімназія».

«Віднині учні школи, які захоплюються футболом, зможуть підвищувати рівень своєї майстерності у сучасних та комфортних умовах. Схожих спортивних об’єктів зі штучним покриттям у Радивилові невдовзі побільшає. Цьогоріч розпочнуть роботи з будівництва нового  мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту у парку відпочинку імені Т.Шевченка», – зазначив голова ОТГ Микола Карапетян.

Нагадаємо, завдяки бюджетній програмі «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» проекти були відібрані у Міністерстві регіонального розвитку спільно з Федерацією футболу України. Вартість кожного – майже 1,5 мільйона гривень. Гроші надходять на умовах співфінансування з державного та місцевих бюджетів. Футбольні об’єкти мають стандартні розміри – 42 метри в довжину та 22 метри шириною.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp