У Радивилові чоловіка покусав скажений кіт | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
09-11-2018  13:24
У Радивилові чоловіка покусав скажений кіт

5 листопада  в службу державної ветеринарної медицини Радивилівського району надійшло повідомлення про загибель кота на території «Райсількомунгоспу» м. Радивилів. При виїзді на місце події встановлено, що 29 жовтня 2018 року кіт віком 2 місяці наніс покус жителю м. Радивилів. 5 листопада тварина загинула.

Від народження кіт проживав на території «Райсількомунгоспу», де його підгодовували. Спеціалісти держветмедицини Радивилівського району відібрали патматеріал від трупа тварини та  направили в Рівненську регіональну державну лабораторію Держпродспоживслужби для дослідження, де експертизою № 2122 від 06.11.2018 року встановлено захворювання кота на сказ.

На території неблагополучного щодо сказу пункту проводяться заходи згідно Інструкції «Про заходи щодо боротьби зі сказом тварин». Спеціалістами Держпродспоживслужби та державної ветеринарної медицини району вивчаються можливі контакти хворого кота з іншими людьми та тваринами, проводиться вимушена дезінфекція, а також щеплення тварин проти сказу.

Готуються матеріали на засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації, щодо відкриття неблагополучного пункту та введення карантинних обмежень по сказу. Складений план заходів по локалізації і ліквідації захворювання.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
2C°
7м/с