У Рівненській обласній бібліотеці відкрився "Правовий простір" | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
26-09-2018  10:42
У Рівненській обласній бібліотеці відкрився “Правовий простір”

Зміни до пенсійного законодавства в частині сплати податків підприємцями, оформлення спадщини, виплата аліментів, отримання електронного цифрового підпису, онлайн послуги Міністерства юстиції, отримання повторного свідоцтва про народження чи смерть – відповіді на ці та інші питання отримали учасники «Правового простору».

Такий спільний проект з надання відкритих правових консультацій громадянам започаткували Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області та Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека. Сьогодні, 25 вересня у бібліотеці працювала перша така виїзна громадська приймальня. Консультували відвідувачів фахівці з питань нотаріату, працівники управління юстиції та системи безоплатної правової допомоги.

“Юстиція супроводжує людину від народження і впродовж всього життя. Шлюби, народження дітей, виплата аліментів, оформлення спадщини, державна реєстрація земельних ділянок, реєстрація смерті – кожен громадянин має справу з цими та іншими напрямками роботи органів юстиції. А тому важливо, щоб люди, по-перше, розуміли, чим займається юстиція. По-друге, знали, куди їм звертатися за допомогою і додатковою інформацією,” – зазначила начальник Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Оксана Сальчук.  “Підвищувати правову грамотність рівнян та мешканців області, інформувати громадян щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті, надавати практичні рекомендації щодо захисту цих прав – один із важливих напрямків роботи юстиції в рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Приємно, що обласна бібліотека стане ще одним майданчиком для отримання кваліфікованої поради юристів.”

Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
-15C°
3м/с