21°

У Рівненській області продавчиня систематично крала гроші з каси

Продавчиню, яка з вересня минулого року почала працювати в одному з магазинів у селі Хиночі на Володимиреччині, судили за крадіжки. Про це відомо з вироку суду.

Зазначається, що жінка ввечері 5-го березня жінка всупереч своїм посадовим обов’язкам продавця привласнила, тобто забрала з каси магазину, грошові кошти в загальній сумі 1 500 гривень, які накопичились за реалізовані товарно-матеріальні цінності та перебували у її віданні.

12-го березня знову ж таки використавши надані їй повноваження у особистих корисливих цілях, за відсутності сторонніх осіб, діючи умисно, повторно привласнила, тобто забрала з каси магазину грошові кошти в загальній сумі 1 500 гривень.

Також 26-го березня аналогічним способом жінка повторно привласнила 1400 гривень, 9-го квітня – 1600 гривень, 16-го квітня – 1000 гривень, які накопичились за реалізовані товарно-матеріальні цінності та перебували у її віданні.

У суді жінка повністю визнала свою вину, підтвердила фактичні обставини справи, які викладені у обвинувальному акті. Вона пояснила, що брала з каси магазину гроші на власні потреби. У вчиненому – щиро розкаялась і просила суворо не карати.

Представник потерпілого в судовому засіданні зазначив, що Володимирецьке споживче товариство до обвинуваченої   матеріальних та моральних претензій не має, просив її суворо не карати.

Суд визнав жінку винною і призначив покарання у вигляді трьох років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати матеріально-відповідальні посади строком на один рік. Згідно ст.75 КК України засуджену звільнили від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком на один рік.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp