18°

У Рівненській області СБУ на кордоні з Білоруссю затримала нелегалів (ФОТО)

 ході багатоетапних навчань у Рівненській області СБУ не лише тренується боротися з умовними диверсантами, а й виявляє реальні загрози. Так, днями українська спецслужба виявила справжній схрон зі зброєю поблизу кордону з Республікою Білорусь, а зараз – затримала двох нелегальних мігрантів.

У ході перевірок у місті Сарни виявлено та затримано громадянина РФ, уродженця Рязанської області, а у селі Переброди Сарненського району – громадянина Республіки Білорусь. Встановлено, що дані особи незаконно перебувають на території України.

Наразі триває перевірка обох осіб та мети їх перебування у прикордонному районі. А потім прийматися рішення щодо заходів адміністративного впливу на них.

Участь у навчаннях взяли військовослужбовці СБУ в Рівненській області, Національної гвардії України, прикордонного загону ім. Січових Стрільців, військової контррозвідки та військової служби правопорядку, ГУ НП та УПП у Рівненській області, співробітники ДСНС у Рівненській області та лісничі, представники місцевих територіальних громад.

За оцінками координаційної групи Антитерористичного центру при Управлінні СБ України у Рівненській області учасники тренувань успішно відпрацювали алгоритми міжвідомчої взаємодії щодо запобігання диверсійним і терористичним загрозам.

Джерело: Рівненські новини


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp