20°

У Рівненській районній державній адміністрації відбулася нарада з представниками силових структур

19 липня відбулася робоча нарада під керівництвом голови Рівненської райдержадміністрації Олександра Коваля щодо посилення безпеки громадян та забезпечення життєдіяльності населених пунктів Рівненського району.

У заході взяли участь: заступник голови Рівненської райдержадміністрації Олександр Нестерук, радник голови Рівненської райдержадміністрації Віктор Бабак, представники Рівненського районного управління поліції ГУ НП в Рівненській області, управління патрульної поліції в Рівненській області, Рівненського районного відділу (з дислокацією в м. Здоблунів) УСБУ у Рівненській області, Рівненського районного управління ГУ ДСНС у Рівненській області та начальник відділу оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Богдан Лісовець.

У ході наради обговорено питання дотримання правопорядку та уникнення надзвичайних ситуацій у Рівненському районі.

Підводячи підсумки, Олександр Коваль наголосив на важливості здійснення заходів, спрямованих на посилення громадської безпеки та порядку, для сталого функціонування інфраструктури та безпеки громадян Рівненського району.

Джерело: Рівненська районна державна адміністрація